PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34916}

Życie i cała reszta

Anything Else
6,8 20 950
ocen
6,8 10 1 20950
6,8 23
oceny krytyków
Życie i cała reszta
powrót do forum filmu Życie i cała reszta

Mój ulubiony film Woody;'ego Allen'a. Genialna wg mnie rola Christiny która gra zarazem kobietę marzeń każdego młodego faceta jak i największe przekleństwo - kobiete niezdecydowaną. Zawsze napawam sie sceną w której Woody niszczy auto meksykańców. Film obejrzałem już 7 raz i zapewne za jakiśczas obejrzę ponownie. Jestem fanatykiem tego filmu, który tak wiarygodnie ukazuje relacje chłopak - dziewczyna , chłopak - teściowa. Polecam, naprawdę dooobry film!

kfrankowski

Witam w klubie - ja go znam na pamięć. Razem z "Przejrzeć Harry`ego" to Allen, do którego wracam najczęściej. :)

kfrankowski

Nie jestem fanatykiem tego filmu ale doceniam go i ciesze się, że nie jestem jedyny w tym kraju. Dzięki ;]

ocenił(a) film na 8
kfrankowski

uwielbiam ten film. i przejrzeć harrego również. to jedne z moich najukochańszych filmów woodego. nie wiem czy wiesz, ale leci dzisiaj na tvp kultura o 20:20 ;-)
pozdrawiam cieplutko!

ocenił(a) film na 8
kfrankowski

Niestety nie widziałem ostatnich dziesięciu minut filmu. Możecie powiedzieć mi co się wydarzyło po tym jak David mówi Jerry'emu, żeby jechał sam do L.A.?

Kaltinor

SPOILER!!!




Jerry pakuje się i postanawia wyruszyć sam. Jadąc w taksówce widzi Amandę idącą z doktorkiem, który ją badał po "ataku" paniki w hotelu.

ocenił(a) film na 10
kfrankowski

Zgadzam się całkowicie i dzisiaj, po kolejnym powrocie do tego dzieła stwierdziłem, że podoba mi się jeszcze bardziej niż zazwyczaj, przez co podniosłem mu ocenę do 10/10. Zawsze z rozkoszą pochłaniam cały ten film i uwielbiam w nim wszystko. Jeden z najlepszych filmów Allena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones