PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34916}

Życie i cała reszta

Anything Else
6,8 20 950
ocen
6,8 10 1 20950
6,8 23
oceny krytyków
Życie i cała reszta
powrót do forum filmu Życie i cała reszta

Przegadany?

ocenił(a) film na 8

A co w tym złego, że w tym filmie jest bardzo dużo fajnych, inteligentnych dialogów? Ja uwielbiam takie filmy. Nie wiem kto nazwał ten film komedią romantyczną... Anything Else to coś o wiele większego i na pewno mądrzejszego oraz śmieszniejszego. Wielokrotnie wybuchałem śmiechem

Orbb

Prawie całkowicie się z Tobą zgadzam ale jaki gatunek może byc śmieszniejszy od komedii? ;) Zapewne miałeś/miałaś na myśli wykreowany głównie przez amerykańskie filmy stereotyp komedia romantyczna=kicz? Ja bym ten film określił jako komedia obyczajowa. Podobna do tych najlepszych Allena z wcześniejszych lat, polecam ;)

ocenił(a) film na 7
Orbb

Zgadzam się z Tobą.Nie jest to klasyczna komedia romantyczna (in plus) a śmiesznych i ciekawych dialogów jest naprawdę sporo(jak to u Allena często bywa) tylko nie każdy je zauważy.

ocenił(a) film na 10
Orbb

coś więcej Allena w tym stylu?? chodzi mi konkretnie właśnie o śmieszne, a jednocześnie mądre dialogi i taki absurdalny klimat?? Tytuły podajcie.

ocenił(a) film na 6
artur2

Hehe, tez przysżła mi na myśl komedia obyczajowa :) I zgadzam się, film nawiązuje do wcześniejszych tego typu komedii Allena - Annie Hall, Manhattan, Mężowie i zony - chociaż uważam, że mimo wszystko nie dorasta im do pięt ;)
Artur, jeśli szukasz podobnych to polecam te, które wymieniłam oraz: Miłość i smierć, Jej wysokość Afrodyta, Drobne cwaniaczki, Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać :> Ale nie tylko te, bo uważam, że każdy film Allena ma w sobie coś takiego :) Właśnie za to uwielbiam tego człowieka :D

ocenił(a) film na 10
mankidola

dzieki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones