PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34916}

Życie i cała reszta

Anything Else
6,8 20 952
oceny
6,8 10 1 20952
6,8 23
oceny krytyków
Życie i cała reszta
powrót do forum filmu Życie i cała reszta

okrutnie nudne

ocenił(a) film na 2

Może jestem staromodna, ale po filmie oczekuję, że COŚ SIĘ BEDZIE DZIAŁO. A tu się dzieje tyle, co już widziałam w reklamie. Nawet dialogi nudne.

ocenił(a) film na 10
em_a

w niektórych filmach chodzi o to żeby myśleć, a nie żeby się coś działo

jak się chce oglądać filmy, w których się "coś" dzieje to trzeba sobie iść na jakąś szczelaninę a nie na kino Allena!

ocenił(a) film na 2
ikabana

Owszem, w niektórych filmach chodzi o to, żeby myśleć, ale ten tylko zanudza. Rozumiem, że jesteś fanem Allena, ale staraj się patrzeć na coś poza nazwiskiem. Polecam "Rekonstrukcję" - tam też niewiele się dzieje, a jest fascynujący. Poza tym polecam też książki - 'strzelanina', to od 'strzelania' nie od 'szczekania' ;)
Nie denerwuj się - są różne gusta filmowe, co nie znaczy, że jak nie polubię tego, to muszę uwielbiać siekanki i pościgi. Nie atakuj, bo i po co? :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
ikabana

Owszem, w niektórych filmach chodzi o to, żeby myśleć, ale ten tylko zanudza. Rozumiem, że jesteś fanem Allena, ale staraj się patrzeć na coś poza nazwiskiem. Polecam "Rekonstrukcję" - tam też niewiele się dzieje, a jest fascynujący. Poza tym polecam też książki - 'strzelanina', to od 'strzelania' nie od 'szczekania' ;)
Nie denerwuj się - są różne gusta filmowe, co nie znaczy, że jak nie polubię tego, to muszę uwielbiać siekanki i pościgi. Nie atakuj, bo i po co? :)
Pozdrawiam

em_a

Ale na tym właśnie polegają filmy Woody'ego Allena. Na dilagoach, a nie na akcji. Chcociaż fakt, ten nie należy do jego najlepszych filmów. Obejszyj "Drobne cwaniaczki" lub "Morderstwo na Manhattanie" jeśli chcesz żeby coś się działo.

em_a

ja nie przepadam za filmami woody'ego allena. ale jakoś ten mnie zanudził, nawet miło się oglądało.

reaper

hehe miało być "nie znanudził". ;p................

em_a

Zgadzam się... może nie tyle musi się coś dziać, co film musi być ciekawy. Anything Else ściągnęłam, bo słyszałam o nim same pozytywne opinie - obejrzłam i stwierdziłam, że nic pozytywnego w nim nie ma -_-' Chyba, że szukacie czegoś na czym można dobrze zasnąć xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones