PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34916}

Życie i cała reszta

Anything Else
6,8 20 952
oceny
6,8 10 1 20952
6,8 23
oceny krytyków
Życie i cała reszta
powrót do forum filmu Życie i cała reszta

Boszz...bylismy z J. - po 15 minutach sprawdzily sie moje najgorsze obawy - kolejny przegadany film W.A. - (J. prawie rozbolala glowa od tego gadulstwa), z powtarzanym co 5 minut slowem orgazm lub sex i ze wstawkami "filozoficznymi" dla licealistow...
Mam juz chyba dosc Allena - (kiedys bardzo lubilem).
Plus za Diane Krall

Frantic

ten film jest po prostu nudny! nie dotrwałam nawet do końca!

Frantic

Zgadzam sie z toba XD Od samego słuchania sie zmęczyłam.... Zdecydowanie nie jest to film na rozluźnienie ;p

ocenił(a) film na 10
Frantic

ej co jest z wami ludzie to jest swietny film... rozbawia prawie do lez..a tak pozatym to filmy allena wlasnie polegaja na gadaniu... niema w nich jakis poscigow czy efektow specjalnych - nie ten typ.. chyba wam by cos takiego bardziej odpowiadalo...

Frantic

Ja rozumiem, że można tego typu filmów nie lubić, ale stwierdzenie "przegadany film Allena" jest sprzeczne wewnętrznie ! Istotą jego filmów jest to właśnie, że są przegadane, że słowa w nich płyną niczym w Niagarze woda ! A kwestie prokreacyjne ? A o czym niby jest co najmniej połowa jego filmów, o hodowli nutrii ? A wstawki filozoficzne to przecież kolejna, nieśmiertelna, (jak sam reżyser chyba), cecha tej kinematografii. Także mam wrażenie, że krytykujesz film Allena za to, że spełnia wszystkie cechy typowe dla filmu Allena :)

pantograf

no i właśnie o to chodzi, że ten styl Allena nie wszytskim podchodzi ... i ja zaliczam się właśnie raczej do takich, chociaż w sume do końca to też nie mogę się wypowiadać, bo za mało jego pozycji widziałam, więc jak będę miała większe doświadczenie to będę mogła coś szzerzej się wypowiedzieć.
elo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones