John FruscianteI

John Anthony Frusciante

9,2
9 ocen występów osoby
powrót do forum osoby John Frusciante

genialny muzyk!!

użytkownik usunięty

najlepszy perkusista jaki sie kiedykolwiek urodzil!

To ma być prowokacja? ;) Chociaż nie wątpię, że za co by się nie wziął, i tak byłby dobry ;)

użytkownik usunięty
morven

o co ci chodzi cwaniaczku? Jak nie wiesz kim jest fruszontej to sie nie wypowiadal wogle... boshe co za typ:/

Zgadzam się z Tobą w stu procentach!!! No może w 99%, bo to raczej o GITARZYSTE chodziło ;P

użytkownik usunięty
YoGi_2

chyba ci sie cos pomylilo kolego... widze ze tu sami znawcy muzyki zagladaja:/
Gitarzysta red hotow jest czad smif, jak chcesz go pokomentowac to sobie wejdz na jego forum. tutaj rozmawiamy o dzonie!!

YoGi_2

Ooooo kurczę! Przepraszam, ale masz śliczny avatar! Boski! :D

morven

Frusciante jest gitarzystą Red Hotów . I to najlepszym.

ChiliPorcelain

gitarzysta jest cienkim jak siki pajaka... ale na perce ladnie daje rade:)
ale gdzies czytalem ze gra z potrojna stopa, prawda to czy falsz?:)

gen_leihy

Wydaje mi się ze w tym temacie koledze od samego początku trochę się pomyliło i o Dave-a Navarro mu chodziło :) Pozdrawiam

co wy gadacie sklad jest taki
Flea:wokal
John:bas
Antony:perka
Chad:gitara elektryczna
Jakoś tak. :D :D :D :D :D :D

lukaszbukasz

Ja tam myślę że Frusciante gra na trójkącie. Na gitarze gra Flea, Anthony na klawiszach robi sample które udają bas, a perkusji nie ma bo Chad Smith nie istnieje. Jest tylko Will Ferrell.

hahaha :D

DOBRE:D
tak czy inaczej John jest naprawdę wybitnym muzykiem

Nieeee, chyba cię pojednało. John Bonham jest zdecydowanie lepszym wokalistą, niż ten twój cały Frusciante basistą. W ogóle bez porównania. Ciekawe czy sam próbowałeś grać kiedyś na fortepianie, żeby spróbować dorosnąć im obu do pięt w tym fachu.

Aftershock

Nie próbowałem, bo smyczek mi się zepsuł, a kostką nie będę grał na fortepianie :(

gen_leihy

Chciałeś rzec na trójkącie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones